• Sergi Bilgileri
  1. SINO LABEL 2019
   Date: 2019.3.4-6
   Venue: Zone A of China, Guangzhou, China Import and Export Commodities Fair and Exhibition Hall
   Booth No.: 1605

   PRINT CHINA 2019
   Date: 2019.4.9-13
   Venue: Guangdong Modern International Exhibition Center
   Booth No.: 1205-1

   PROPAK PRINT AFRICA 2019
   Date: 2019.3.12-15
   Venue: The Expo Centre Nasrec, Johannesburg, South Africa
   Booth No.: H7 7F7

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date: 2019.4.15-18
   Venue: Dubai International Exhibition Centre
   Booth No.: 3M36

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date :2019.4.18-21
   Venue: Cairo International Convention & Exhibition
   Booth No.: A33

Flekso Baskı Makinesi

Ana Sayfa » Ürünler » Flekso Baskı Makinesi

Flekso baskı genellikle güçlü likidite ile sıvı mürekkep kullanır.Mürekkebi, mürekkep çeşme silindiri ve aniloks silindir vasıtasıyla baskı levhasının grafik parçaları nakledilir.Izlenim silindir etkisi altında, baskı plakası üzerindeki mürekkep o zaman basılı malzeme aktarılır.

Firmamız tarafından üretilen flekso baskı makinesi kesme cihazı ve birçok diğer cihazlar ölmek, cihazı kurutma, basın baskı oluşur. Bu, baskı, vernik yerine kesme ve diğer işlemler ölmek, bitmiş ürünler için hammadde üretim tamamlayarak yapabilirsiniz.

Flekso baskı makinesi her parçası özenle hazırlanmış olmuştur. Onun vücut bakımı chroming ile dökme demirden yapılmış, bu nedenle uzun bir ömre sahiptir. Japonya'dan ithal Kauçuk baskı silindiri yapmak için benimsenmiştir.Kauçuk en iyi esneklik hassas baskı sağlar. Buna ek olarak, biz de operasyonun doğruluğunu sağlamak için Japon Panasonic servo motor ve Alman BST göstergesi girmiştik.

Biz bu ürünü RY ve lry serisi sağlayabilir. Her serisi kesme genişliğine göre iki tipe ayrılır.Iki serisi ürünler benzer baskı işlevleri vardır.Dokunmatik ekran üzerinden kontrol, lry ürün çok güçlüdür. Bu üç kesim istasyonları ve dahili bir sapma düzeltme sistemi ölmek benimser.RY ürün nispeten basit, ama bir fiyat avantajı vardır.

ZONTEN Çin'de özel bir Flekso baskı makinesi üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Biz dilme makinesi, tipo etiket baskı makinesi, reçine baskı plakası Pozlama Makinesi, ve ofset baskı makinesi dahil olmak üzere ürünlerin çeşitli, vb sağlamak.

Diğer Ürünler