• Sergi Bilgileri
  1. SINO LABEL 2019
   Date: 2019.3.4-6
   Venue: Zone A of China, Guangzhou, China Import and Export Commodities Fair and Exhibition Hall
   Booth No.: 1605

   PRINT CHINA 2019
   Date: 2019.4.9-13
   Venue: Guangdong Modern International Exhibition Center
   Booth No.: 1205-1

   PROPAK PRINT AFRICA 2019
   Date: 2019.3.12-15
   Venue: The Expo Centre Nasrec, Johannesburg, South Africa
   Booth No.: H7 7F7

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date: 2019.4.15-18
   Venue: Dubai International Exhibition Centre
   Booth No.: 3M36

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date :2019.4.18-21
   Venue: Cairo International Convention & Exhibition
   Booth No.: A33

Ana Sayfa » Hakkımizda

Zhejiang Zhongte Machinery Technology Co., Ltd Çin merkezli profesyonel bir etiket baskı ekipmanları üreticisi . 1998 yılında kuruluşundan bu yana, biz, makine dilme bizim ofset baskı ekipmanları, tipo etiket baskı makinası, flekso baskı makinesi, dahil olmak üzere yüksek kaliteli ürünler, üretiminde uzmanlaşmış kesme makinası ölür ve etiket kontrolü makineleri var.

Çin Baskı Teknolojisi Derneği üyesi olarak, Zhongte ulusal bir yüksek teknoloji şirketi olduğunu ve Ulusal Meşale Programı, yüksek teknoloji geliştirme teşvik etmek için Çin hükümeti programından sorumlu işletmelerin biridir. Zhongte anda, teknolojik ilerleme bizim için önemlidir. Biz uluslararası alanda tanınan en kaliteli yetenekleri istihdam ederek güçlü bir teknik gücü kurmaya odaklanıyorlar yüzden. Bizim başarılı personeli bizi bağımsız rotary aralıklı tipo yazıcılar geliştirilmesini sağladı, PS levha ofset etiket baskı makinası aralıklı ve çok işlevli flekso baskı ekipmanları. Çünkü bizim yenilik, biz birkaç kez 15 ulusal patent elde etmiş ve Zhejiang Makine Sanayi Bilim ve Teknoloji Ödülü verildi.

Doğu Çin Denizi güzel kıyı bölgesinde yer alan, Zhongte Çin bizim sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Bağımsız geliştirmeye devam etmek için, biz kendi pazar araştırması bağlıdır. Bu nedenle, gelişme 15 yıl sonra, firmamız şimdi 300'den fazla personel istihdam etmektedir. Biz de Shanghai Jinshan Sanayi Bölgesinde Shanghai Zhongte Baskı Makinaları Company Ltd kurduk. Buna ek olarak, ERP yönetim ve 6S yönetim sistemlerinin tam olarak uygulanması ile, firmamız ISO9001 geçti: 2008 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme ve ürünlerimiz CE ve SGS sertifikaları almış. Biz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Avrupa'da, dünyada 80'den fazla ülke ve bölgelere etiket baskı ürünleri ihraç var. Üstün bilimsel ve teknolojik gücü, hem de bizim küresel pazarlama ağı sayesinde firmamız baskı makineleri sektöründe tanınmış bir kuruluş haline gelmiştir.

Bütünlük ve kalite taahhüdü ile, Zhongte birinci sınıf ürünler ve hizmetler ile müşterilerimize sağlamaya adamıştır. Hızla değişen ve rekabetçi piyasa karşısında, biz mükemmel kalitede etiket baskı ekipmanları geliştirmek ve sağlamak için çok çalışmaya devam edeceğiz.

Ana ürünler