• Sergi Bilgileri
  1. SINO LABEL 2019
   Date: 2019.3.4-6
   Venue: Zone A of China, Guangzhou, China Import and Export Commodities Fair and Exhibition Hall
   Booth No.: 1605

   PRINT CHINA 2019
   Date: 2019.4.9-13
   Venue: Guangdong Modern International Exhibition Center
   Booth No.: 1205-1

   PROPAK PRINT AFRICA 2019
   Date: 2019.3.12-15
   Venue: The Expo Centre Nasrec, Johannesburg, South Africa
   Booth No.: H7 7F7

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date: 2019.4.15-18
   Venue: Dubai International Exhibition Centre
   Booth No.: 3M36

   GULF PRINT&PACK 2019
   Date :2019.4.18-21
   Venue: Cairo International Convention & Exhibition
   Booth No.: A33

Reçine Baskı Plakası Pozlama Makinesi

Ana Sayfa » Ürünler » Reçine Baskı Plakası Pozlama Makinesi
Reçine Baskı Plakası Pozlama Makinesi

Bu reçine baskı plakası Pozlama Makinesi pozlama, tabak yıkama ve kurutma üç fonksiyonlarını bütünleştirir. Onun maksimum çözünürlük 200LPI ulaşır. Bu Amerika Birleşik Devletleri ithal paslanmaz çelik kabuk benimser.Katı kabuğu güçlü korozyon direnci ve uzun bir ömrü vardır.Balast ve kopyalama ışık Hollanda Royal Philips Electronics gelmektedir. Bunlar güvenilir kaliteli ve iyi pozlama etkisi vardır.

Ürünümüz bilgisayar tarafından otomatik olarak kontrol ve işletmek için uygundur. Bu Amerika Birleşik Devletleri ithal bir dijital entegre sıcaklık sensörü benimser.Plaka yıkama motoru Japonya Panasonic veya Oriental mesafededir. Rüzgar kuruma sabit sıcaklık güçlü ve kurutma hızlı. Sistem ve elektrik kontrol sistemi pompalama vakum da güçlü üretim kapasitesi sağlayacak olan, sıkı kriterler altında yapılmıştır.

Işık kaynağı cihazı, pozlama oda, vakum odası, elektrik parçaları, makine tabanı ve diğer parçaları oluşan reçine baskı plakası Pozlama Makinesi baskı levhası yapmak için kullanılan bir iletişim poz görüntü cihazdır.Orijinal plaka ve duyarlı plakası yakından atmosferik basınç ve mekanik basınç yoluyla birlikte basılıyor. Fotokimyasal reaksiyon sonra, orijinal plaka üzerinde grafik tam duyarlı plakaya aktarılır.

ZONTEN Çin profesyonel bir reçine baskı plakası Pozlama Makinesi üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Biz ofset baskı makinesi, dilimleme makinesi, tipo etiket baskı makinesi, Flexo baskı makinesi, ve daha fazlası dahil olmak üzere, ürünlerin kapsamlı bir çizgi sunuyor.

Geribildirim formu
Diğer Ürünler